Cambridge Melchior College

Cambridge Melchior College

Okulun açıklaması

Cambridge Melchior College, Erasmus Deneyim Programı ve kapsamlı yaz kampı programlarımız gibi uluslararası kabul görmüş nitelikler ve Kolej tarafından tasarlanmış yenilikçi programlar için hazırlık sunar. Programlarımız öğrencilere şu fırsatları sunar:

– İngiliz bağlamında öğretme, öğrenme ve değerlendirme deneyimi.
– İngiliz ve Avrupa kültürünün daha sofistike bir anlayışını ve takdirini geliştirmek.
– sözlü ve yazılı İngilizcelerinde bilgilerini, yeterliliklerini ve güvenlerini geliştirmek için kendilerini İngilizce konuşmaya bırakın.
– okula, koleje, üniversiteye ve/veya istihdama ilerleme fırsatlarını iyileştirmek.

Cambridge Melchior College ve öncü kuruluşları, 2010’dan beri çok çeşitli kültürel değişim programları sunmaktadır ve uluslararası öğrencilerle çalışma konusunda önemli deneyime sahiptir. Öğrencilerimiz Çin, Rusya, İspanya, İtalya, Estonya, Brezilya, Letonya ve Almanya dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden gelmektedir.

Konumumuz, öğrencilerimize yenilikçi Cambridge Rehberli Otobüsü ile kısa bir yolculuk mesafesinde, uluslararası üne sahip üniversite şehri Cambridge ile bir ülke konumunun huzurunu, alanını ve güvenliğini sunar. Öğrencilerimizin ulaşımını da sağlıyoruz.

Cambridge Melchior College’ın ana kampüsü, Cambridge merkezine yakın, tarihi bir konum olan Willingham’ın kalbinde yer almaktadır. Köyde ilkokul, kütüphane, ameliyathane, postane kafesi, fırın, süpermarket ve spor salonu gibi çeşitli tesisler bulunmaktadır.

Kolej, 3 hektarlık güzel peyzajlı bahçelerin içinde yer alan büyük bir kır evinde yer almaktadır. CMC, her biri en-suite banyoya sahip aydınlık, modern iki yataklı odalarda kampüste konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrenciler ayrıca koleje yürüme mesafesinde bulunan samimi yerel ev sahibi ailelerin yanında kalmayı da seçebilirler. Her aile, güvenli, sıcak ve sade bir ortam sağlamak için tarafımızca incelenir.

Dersler, çoğu güzel bahçelerimizin manzarasına sahip olan geniş ve havadar sınıflarda gerçekleşir. Öğrenciler ayrıca Kolej genelinde ücretsiz sınırsız Wi-Fi kullanımına sahiptir. Öğrencileri desteklemek için yerinde bir dizi personelimiz var.

Nitelikli öğretmenlerden oluşan ekibimiz, uluslararası okullarla çalışan 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Eğitim ve öğrenci başarısını kolaylaştırma konusunda tutkuludurlar. Öğrencilere küçük gruplar halinde eğitim verilecektir (en fazla 15 kişi).

Kuruluş yılı : 2013

Derslik sayısı : 9

Akreditasyonlar

Tesisler

 • Kütüphane
 • Sosyal aktiviteler
 • Kültürel Geziler
 • Televizyon odası
 • Tekerlekli sandalye girişi
 • Yemek Alanı
 • Bedava internet
 • Kablosuz internet
 • bilgisayarlar
 • Çalışma Alanı
 • Spor aktiviteleri

Öğretmen nitelikleri

Anadili İngilizce olan kişilerHerşeyİngilizce öğretmenliği sertifikasına sahip öğretmenlerHerşeyÜniversite diploması olan öğretmenlerHerşey

Milliyet ve yaş karışımı

Cambridge Melchior College’da milliyet ve yaş karışımı farklı zaman dilimleri, kurslar ve seviyelere göre değişir. Yıl boyunca ortalama yaş 15’tir. Yaz aylarında ortalama yaş 14’tür.

CMC, aşağıdakiler de dahil olmak üzere dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim verir:Çin%10ispanya%10İtalya%9Almanya%8Estonya%6Rusya%6Brezilya%5Fransa%5Diğer%41

Okul tatilleri

Açık tarihler : Yıl boyunca

Okul yeri

Cambridge Melchior College, dünyanın en iyi ve en eski üniversitelerinden birine ev sahipliği yapan Cambridge şehrine yakın Cambridgeshire’da yer almaktadır. Kolej, 3 hektarlık güzel peyzajlı bahçelerin içinde yer alan büyük bir kır evinde yer almaktadır. Willingham, Cambridge’in merkezine arabayla yaklaşık 15 dakika uzaklıktadır. Ana binanın dışındaki öğrenci ve ziyaretçi otoparklarına girişleri olan mükemmel kampüs içi otopark bulunmaktadır. Cambridge şehir merkezine giden otobüsler her 10 dakikada bir hareket eder ve Cambridge’e gidip gelmek isteyen öğrenciler için mevcuttur.

CMC, her biri en-suite banyoya sahip aydınlık, modern iki yataklı odalarda kampüste konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrenciler ayrıca koleje yürüme mesafesinde bulunan samimi yerel ev sahibi ailelerin yanında kalmayı da seçebilirler. Her aile, güvenli, sıcak ve sade bir ortam sağlamak için tarafımızca incelenir.

admin

Related Posts