Central Language School Cambridge

Okulun Açıklaması

Okul Binası

Okulumuz 1996 yılında Cambridge’de bir grup Hristiyan tarafından kurulmuştur. Sınıf içinde ve dışında mükemmel bakım konusunda bir üne sahibiz. Birçok öğrenci okulun bir aile gibi olduğunu söylüyor.

Şehirdeki mağazalara, restoranlara, müzelere, Cambridge Üniversitesi kolejlerine ve otobüs terminaline yakınız. Güzel bir taş kilisenin bitişiğinde bulunuyoruz.

Amacımız size sıcak bir karşılama ve sevecen, samimi bir atmosferde İngilizce öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunmaktır. Kurslarımız yıl boyunca devam eder ve istediğiniz hafta başlayabilirsiniz. Ayrıca sınav hazırlığı sunuyoruz. Sadece yetişkinlere eğitim veriyoruz (en az 18 yaşından itibaren). 

90’dan fazla farklı ülkeden öğrenciler bizimle okudu ve genellikle okulda iyi bir milliyet ve meslek karışımı var. Tüm öğretmenler anadili İngilizcedir ve CELTA veya DELTA niteliklidir.

Okulu, Covid-19’un yayılmasını önlemek için gerekli tüm önlemleri alarak İngiltere Hükümeti ve İngiliz İngiltere rehberliğine göre yönetiyoruz.  

Okul yönetimi

Okul, danışman sıfatıyla hareket eden bir Mütevelli Heyeti ile kayıtlı bir Hayır Kurumudur (Kayıt No 1056074) . Çalışmalar Direktörü ve İşletme Müdürü, okulun günlük işleyişinden sorumludur. 

British Council Akreditasyonu

British Council, Nisan 2017’de Cambridge Central Language School Cambridge’i denetledi ve akredite etti. Akreditasyon Planı, yönetim, kaynaklar ve tesisler, öğretim, refah standartlarını değerlendirir ve denetlenen her alanda genel standardı karşılayan kuruluşları akredite eder (bkz . www.britishcouncil. ayrıntılar için org/education/akreditasyon ).

Bu özel dil okulu yetişkinler için (18+) Genel İngilizce kursları sunmaktadır.

Kalite güvencesi, akademik yönetim, öğrenci bakımı ve boş zaman fırsatları alanlarında güçlü yönler kaydedildi.

Denetim raporu, organizasyonun Planın standartlarını karşıladığını belirtti.’

Bir sonraki muayene 2022’de

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts